Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" вибрало нову управу [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 19 December 2015 12:20 | |||
Першим виступив голова Братства Андрій Кобилюх, який розповів, як для братчиків пройшов цей рік, а також проаналізував плюси і мінуси діяльності управи і усіх членів Братства за останні місяці. Відтак слово мали заступник голови, секретар, скарбник і відповідальний за місії, кожен з яких представив стан справ у своїй ділянці роботи. Наостанок слово взяв владика Григорій, який високо оцінив діяльність управи і подякував кожному за його служіння. Відтак відбулись вибори нової управи. Було сформовано лічильну комісію, яку за традицією очолив найстарший шестикурсник. Голосування відбувалось шляхом підняття рук. Участь у виборах мали право брати лише діючі члени Братства. - голова - Микола Миколайович Германович (4 курс); Після завершення виборів владика Григорій благословив нових членів управи і побажав їм активного і жертовного служіння. Див.фоторепортаж:
|