Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійна діяльність братів у м. Сарни [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 29 April 2017 11:02 | |||
Семінаристи приїхали у м. Сарни у Чистий четвер. Одразу брати активно включились до трудової діяльності, допомагаючи прибирати церкву та супроводжуючи богослужіння величним співом, а також спілкуючись з парафіянами. Черговий раз братії було дуже приємно бачити храм, який сповнений практикуючими християнами, адже практично кожен вірний в ці святкові дні приступав до Пресвятої Євхаристії. Крім того, семінаристи мали змогу бачити активних парафіян, які своєю поставою, наполегливою працею та щирою молитвою справді свідчать Христа. Варто зазначити, що тут чимале поле праці, позаяк місто досить велике, але тільки один греко-католицький храм. Брати вдячні Богові за те, що розділили радість Христового Воскресіння з греко-католиками м. Сарни, де набрались чимало досвіду. Також хочуть виразити свою щиру подяку о. Миколаю за теплий прийом і гарно проведений час, а також Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці" за надану можливість поїхати на місії. Див.фоторепортаж:
|