Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицький місіонер у місті Кривий Ріг [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 30 April 2017 14:54 | |||
Богдан супроводжував співом богослужіння у страсний тиждень, а також у дні великодніх свят. Однак місії не вичерпались тільки церковними піснеспівами: питомець Дрогобицької семінарії допомагав парафіянам у підготовці до Пасхи, а також разом з отцем Іваном, який є директором місцевого «Карітасу», служив потребуючим. Це стосувалось біженців Донецька, яким була надана продовольча допомога, щоб і вони мали змогу святкувати Воскресіння Христове. По завершенні святкової вечері у Світлий Понеділок отець разом зі своєю родиною провів студента-семінариста на потяг. Повернувшись додому брат Богдан розділив пасхальну радість зі своєю родиною. Семінарист висловлює щиру подяку Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректорату ДДС за надану можливість послужити на східних теренах. Див.фоторепортаж:
|