Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Білорусь вітає дрогобицьких семінаристів [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 09 May 2017 16:41 | |||
Місійну подорож брати розпочали 12 квітня, у Страсну Середу. Прибувши у Страсний Четвер до Мінська семінаристи разом із римо-католицькою спільнотою помолилися Месу, на якій їх привітали із Днем Священства. Після богослужіння братів гостинно зустрів апостольський візитатор для греко-католиків Білорусі архімандрит о. Сергій Гаєк. Цього ж дня разом із отцем Сергієм і його сотрудником о. Олександром Шибекою було відслужено Вечірню з Літургією св. Василія Великого, а опісля – Страсну Утреню. Вранці разом з білоруськими семінаристами Андрієм та Микитою, які є студентами Івано-Франківської духовної семінарії УГКЦ, брати нашої семінарії Владислав та Марко молилися Царські Часи, а згодом мали можливість оглянути місто Мінськ, включаючи святині греко-католицької Церкви, храми та монастирі, які сьогодні передані у власність РПЦ, або перероблені під філармонії чи музичні училища. Після захоплюючої екскурсії брати з вірними греко-католицької Церкви молилися Вечірню з виставленням Плащаниці, а також Єрусалимську Утреню. У богослужіннях також взяла участь місцева римо-католицька парафія, у храмі якої відбулися богослужіння. У Велику суботу, 15 квітня, відбулися Вечірня з Літургією св. Василія Великого та Чин освячення пасок. Пасхальні богослужіння брати Владислав та Марко разом із отцем Сергієм Гаєком розпочали в римо-католицькій катедрі, де були запрошені місцевою громадою на богослужіння в латинському обряді. Був присутній також і римо-католицький єпископ Тадеуш (Кондрусєвіч). Опівночі розпочалися богослужіння для греко-католиків: Надгробне, Воскресна Утреня, Божественна Літургія, на яких були присутні греко-католики й римо-католики Мінська. Опісля богослужінь брати нашої семінарії разом із отцем Сергієм зранку поїхали до інших парафій – м. Івацевічі (213 км) та м. Брест (348 км), де молилися разом із греко-католицькими громадами Воскресні богослужіння. У Світлий Понеділок, повернувшись до Мінська, семінаристи мали змогу відвідати ще одну парафію, де дякує і співає в хорі випускник Дрогобицької семінарії – брат Андрій Латиш, а відтак сповнені незабутніх вражень повернулись додому. Брати Владислав та Марко висловлюють щиру подяку братству Введення в храм Пресвятої Богородиці, а також його духівнику – владиці Григорію (Комару) і ректорату ДДС за сприяння у місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|