Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарійному Братстві "Введення в храм Пресвятої Богородиці" поповнення! [ФОТО] |
Sunday, 10 December 2017 19:25 | |||
10 грудня 2017 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбувся постриг кандидатів в члени Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці". Чин постригу здійснив духівник Братства владика Григорій (Комар) у співслужінні ректора семінарії о. Мирона Бендика та префекта о. Василя Вербіцького. Цього року Братство поповнилось на 13 чоловік. Новопостриженими братчиками стали 10 другокурсників та 3 третьокурсників. Після спільної фотографії братська спільнота відправилась на святковий обід. Під час трапези відбувся святковий концерт, в якому взяли активну участь члени Братства та запрошені гості. Першими потішили публіку своїми піснями семінарійний гурт "Quo Vadis". Наступними учасниками були бр. Василь Коваль (1 курс), який виконав декілька авторських пісень, та запрошений гість Марта Бунь, яка продемонструвала майстерну гру на цимбалах. З привітальним словом до присутніх зверталися братчик Львівського Братства Маркіян Паньків та братчик Київського Братства Євген Василик. Опісля подячне слово виголосив голова Дрогобицького Братства Євген Карпінець, який разом з владикою Григорієм вручив новопостриженим братчикам пам`ятки вступу. Владика подякував усім присутнім за чудову атмосферу, і побажав братчикам плідної праці. А завершенням святкування став вечірній акафіст свята Введення, який відслужив владика Григорій. Див.фоторепортаж:
|