Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місії на Полтавщині |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 08 February 2018 20:50 | |||
Опісля усі поїхали у смт. Білики Кобиляцького району на парафію пророка Іллі. Ця парафія активно розвивається, адже вже збудований величний мурований храм, який найближчим часом буде освячений. Згодом семінаристи долучилися до парафіяльного богослужіння у тимчасовій капличці, яке супроводжували своїм співом. Свята Вечеря для отця та братів пройшла у домі о. Андрія з м. Кобиляки, на якій брати колядували, а отці ділилися своїм досвідом служіння в цьому екзархаті, а відтак спільно було відслужено Велике Повечір’я. У саме свято Різдва Христового, зранку, отець з семінаристами поїхали на дочірню парафію до с. Пригарівка, де після тривалої дороги була відслужена урочиста Літургія, а згодом вирушили на матірну парафію до смт. Білики, де також була відслужена Служба Божа. На обох парафіях о. Роман з семінаристами мали можливість спілкуватися з громадою та колядувати, прославляючи Воплоченого Бога Творця. Це богослужіння стало завершальним на цих Різдвяних місіях. Вночі 7 січня отець відвіз братів семінаристів на вокзал і вони нічним рейсом вирушили додому. Брати висловлюють подяку владиці Григорію (Комару) та Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» за надану можливість відвідати місійні терени, а також отцю Роману Валявці, який гостинно прийняв семінаристів до своєї домівки і всім парафіянам за спільні молитви та коляду, які були піднесені до Господа.
|