Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбувся вечір пам'яті о. Ісидора Дольницького [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 23 March 2019 11:15 | |||
Розпочався вечір з поминальної Панахиди у Катедральному храмі Пресвятої Трійці, яку очолив владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні чисельного духовенства. Опісля в семінарії пройшов вечір пам'яті. Братчики розповіли про мужню постать о. Ісидора, а також брали участь у різноманітних сценках, в яких продемонстрували епізоди з нелегкого життя отця. Долучилися до творчого заходу семінарійні хор "Оранта" та секстет "Тавор", які виконали декілька духовних творів. На завершення до слова був запрошений владика Григорій, духівник Братства, який подякував усім, хто долучився до проведення цього заходу. Єпископ розповів про силу молитви до о. Ісидора та її помічну дію, наводячи приклади з особистого досвіду. Див.фоторепортаж:
|