Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи побували на Пасхальних місіях в м. Сарни [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 11 May 2019 09:16 | |||
Також семінаристи супроводжували співом богослужіння під час Страсного тижня та в неділю Пасхи. У Великий Четвер брати молились Страсну Утреню, а у Велику п’ятницю – Вечірню з винесенням плащаниці. У Велику суботу ввечері було відслужено Надгробне. У неділю, на саме свято Воскресіння Христового, о 5:00 розпочались святкові Пасхальні богослужіння. Спочатку семінаристи молились Пасхальну утреню, а відразу по завершенні – Божественну Літургію Йоана Золотоустого. По закінченні богослужінь о. Микола посвятив страви, які принесли парафіяни. Брати перейняли чудовий досвід душпастирювання та адміністрування на парафії, яким з радістю поділився о. Микола. Греко-католики, які живуть у Сарнах, вразили братів своїми позитивними рисами – гостинністю, щирістю, доброзичливістю, відкритістю та молитовністю. Брати мали можливість поспілкуватись з парафіянами за святковою трапезою. Господарі будинку були настільки гостинними, що семінаристи почувались там, як удома. Таким чином, досвід служіння семінаристів у м. Сарни – чудовий фундамент для майбутньої праці в Христовому винограднику - Церкві. Брати висловлюють щиру вдячність Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці», його духівнику владиці Григорію (Комару) та ректорату семінарії за сприяння в місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|