Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійна спільнота вшанувала пам’ять о. Ісидора Дольницького [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 09 April 2021 15:16 | |||
Поминальний вечір розпочався в Катедральному соборі Пресвятої Трійці з Чину Панахиди. Заупокійне богослужіння очолив вл. Григорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії та водночас і духівник братства у ДДС, у співслужінні о. Романа Копача й о. Богдана Хом’яка, префектів семінарії. Після літургійного піснеспіву «Вічна пам’ять» вл. Григорій виголосив проповідь. Проповідник наголосив, що о. Ісидор мав ще за життя опінію загальної святости. Кир Григорій зазначив: «Видимою ознакою того, що Господь Бог опікується нашою Церквою є пастирі такі як о. Ісидор в яких Він прославився і прославляється». На завершення своїх розважань єпископ Григорій закликав братію вдивлятися, вчитися та користати з постаті засновника братства «Введення у храм Пресвятої Богородиці». «Ми, маючи,- сказав архиєрей,- таку хмару свідків Христової правди постараймося стати з ними в один ряд, щоб наша УГКЦ через наше життя сяяла в небі і була скелею для нашого народу». Відтак вечір продовжився в актовому залі нашої семінарії. Ведучим заходу був бр. Богдан Фединяк (І курс). Присутні могли глибше ознайомитися з життям подвижника о. Ісидора завдяки відеоматеріалам, а також мініатюрі в якій взяли участь бр. Василь Хомин (ІІІ курс), бр. Богдан Мацькович (ІІ курс) та бр. Юрій Григель (І курс). Затим семінарійний квартет (учасники: Василь Коваль, Петро Мичко, Максим Качала - брати IV-го курсу; Юрій Мацібора брат ІI-го курсу) виконав два музичні твори: «Там де живе Господь», «Без страху» (слова та музика бр. Василь Коваль). До завершального слова було запрошено духівника братства вл. Григорія Комара, який навівши приклади з життя о. Ісидора Дольницького узагальнив як Бог діє руками маленьких людей і закликав ніколи не забувати о. Ісидора та прибігати до нього з молитвами про заступництво Пречистої Богородиці. Єпископ подякував управі братства за організований захід. Затим поминальний вечір увінчався молитвою – тропарем та кондаком свята введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.
|