Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи розділяють радість воскресіння на теренах Київської архиєпархії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 12 May 2021 15:22 | |||
29 квітня у місті Бершадь відбулася Вечірня з Літургією Василія Великого. В Страсну п’ятницю в м. Бершадь та у селах Голдашівка й Осіївка було відслужено Вечірню з виставленням плащаниці. Наступного дня відбулася Вечірня з Літургією Василія Великого у м. Бершадь, після якої брати відвідали о. Станіслава Сворку (РКЦ). Божественна Літургія Івана Золотоустого у м. Ладижин розпочалася ще до опівночі в приватній квартирі молодої греко-католицької сім’ї. Опісля ж брати з отцем та його донькою поїхали в м. Бершадь, де о 2:00 відслужили Пасхальну Утреню та Божественну Літургію. Після пасхального сніданку з сім’єю о. Михайла місіонери відслужили великодні богослужіння у с. Голдашівка. Відтак відвідали с. Осіївка, де своїм співом та служінням супроводжували богослужіння та являли Воскреслого Христа. Впродовж місій о. Михайло ділився з братами досвідом парафіяльного служіння, а також прикладом свого душпастирства заохотив братію до місійного служіння. Брати висловлюють щиру подяку владиці Григорію (Комару), духівнику братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці», ректорату ДДС за можливість відвідати місійні терени, а також складають слова подяки на руки о. Михайла Будника та його сім’ї за теплий прийом, а усім парафіянам за спільні молитви, що були піднесені до ГНІХ. Див.фоторепортаж: Підписуйтесь ✅ і слідкуйте за фото- і відео-матеріалами тут:
|