Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дзвінка коляда братчиків у Кривому Розі |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 16 February 2022 21:34 | |||
Приїхавши 5 січня, семінаристи одразу ж поїхали до каплиці, де молились Божественну Літургію. Опісля вони одразу ж взялися до справ: проводили репетиції вертепу із дітьми та інше. Після того отець розказав про те, як звершується будівництво храму. Проживали браття у римо-католицькому чернечому домі, настоятелем котрого є священник Ян, родом з Самбірщини. 06 січня молились Царські Часи, Вечірню з Літургією Василія Великого відтак відбулася спільна просфора, а ввечері Велике Повечір’я. День Різдва ГНІХ спільнота розпочала з Божественної Літургії, опісля було мирування та різдвяний вертеп. 8 січня день розпочався звично, з Літургії, після якої братія з дітьми зібрались в культурному центрі міста, де разом колядували. Одразу ж після цієї коляди братів-месіонерів було запрошено на захід ПЛАСТу, а саме «РІЗДВЯНА СВІЧЕЧКА», де брати відчули цю атмосферу духу релігійности та патріотизму. Пізно ввечері 8 січня вирушили назад додому. Дорогою назад, а саме 09 січня, семінаристи завітали в «серце» нашої Церкви у Патріарший собор Воскресіння Христового. Літургію очолював преосвященний владика Степан Сус, котрого ми від імени нашої спільноти привітали з днем його тезоімениництва. Брати Олег та Ярослав складають найщирішу подяку духівникові братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» вл. Григорієві Комару, ректоратові ДДС та всім тим хто сприяв цій мандрівці. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|