Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди празника Введення в храм Пресвятої Богородиці |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 04 December 2022 21:01 | |||
З цієї нагоди навколо Престолу єдналося духовенство: о.д-р Роман Андрійовський, проректор з навчальної частини, о. Василь Чава, проректор з виховної частини, префекти семінарії о. Роман Копач і о. Богдан Хом’як. Крім дрогобицької семінарійної братії, були присутні гості-братчики «Введення в храм Пресвятої Богородиці» з Львівської духовної семінарії та Київської духовної семінарії. Згодом до спільної молитви долучився о.д-р Мирон Бендик, ректор ДДС. А прикрасив своїм співом богослужіння семінарійний хор «Оранта». У своїй проповіді вл. Григорій Комар, що є і духівником братства, провів ряд аналогій між історією єврейського ковчега та Пресвятою Богородицею, лоно якої стало ковчегом Бога невмістимого, Спаса нашого Ісуса Христа. Тим самим єпископ підвів до того, що Богородиця є сповненням давніх прообразів, вона входить у Святая Святих саме тоді, коли там вже не було ковчегу Завіту і тим своїм входом заступає його відсутність. «Дорогі брати, – звернувся Кир Григорій, – ви маєте завдання стати “кивотами”, який буде нести людям Бога!» По завершенні Служби Божої усі спільно помолилися Чин освячення води, а після окроплення молільників освяченою водою відбулося освячення 266-ти вервиць, які сплели брати-семінаристи для наших захисників та захисниць. Відтак традиційно відбувся постриг братів другого курсу у членів Введенського братства. Архиєрей цьогоріч постриг шестеро братчиків. Після постригу слово подяки висловив о.д-р Мирон Бендик, зазначивши, що даний празник є не лише празником братства, але є й всієї Дрогобицької духовної семінарії і має родинний характер. Згодом святкування продовжилося у семінарійній трапезній, де за святковим столом теж линули слова подяки з уст бр. Романа Ковівчака, голови братства, та введенських братчиків, які завітали з інших семінарій. Завершилося святкування уввечері молитвою, яку можемо назвати одою Пресвятої Богородиці, а саме Акафістом укладеним на Її честь та з нагоди цього славного богородичного празника. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|