Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Про цьогорічне святкування празника братства Введення в храм Пресвятої Богородиці |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 04 December 2023 18:17 | |||
Напередодні празника, з 29 листопада по 1 грудня, у каплиці Введення проходили реколекції, які попровадив вл. Григорій (Комар), духівник Братства. Основною темою цьогорічних днів духовної віднови була біблійна розповідь про розмову Ісуса з Никодимом (див. Йо 3, 1-21). 2 грудня у семінарійному храмі почались нічні чування, що складалися з Вечірні, Молебню Братства, Утрені та Ісусової молитви. Опісля брати мали змогу послухати духовну науку ієрм. Адрея Павлишина (ЧСВВ) – роздуми над 21 главою Євангелія від Йоана. По завершенню науки розпочалася празнична Божественна Літургія, супроводжувана співом семінарійного хору "Оранта" (кер. о. Андрій Бунь). Богослужіння очолював вл. Григорій (Комар) у співслужінні з о. Андреєм та префектами ДДС – о. Богданом Хом'яком та о. Романом Копачем. У неділю, 3 грудня, відбувся постриг семінаристів у Введенське братство. Цьогоріч доєдналося 10 братів: Мар'ян Курило (V курс) та 9 братів з ІІ курсу: Тарас Биців, Степан Германович, Віктор Волошин, Олексій Дем'яновський, Мар'ян Городиський, Остап Матківський, Іван Ставникович, Василь Скічнів та Андрій Хміль. Після постригу відбувся святочний обід, під час якого владика Григорій привітав новоприйнятих братчиків та разом із головою Братства бр. Василем Когутом (VI курс) грамотами відзначили його найактивних учасників. На святкування празника завітали братчики й інших семінарії, а саме Київської (брати Зіновій Літинський і Мирон Прокопів) та Львівської семінарії Святого Духа (брати Максим Грицко, Степан Головкевич та Святослав Пурський). Більше про братство Введення в храм Пресвятої Богородиці за посиланням: http://dds.edu.ua/life/2/brotherhood/info.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|