Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії пройшли вибори нової управи братства Введення у храм Пресвятої Богородиці |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 24 February 2024 20:16 | |||
За підсумками цьогорічного голосування головою Братства обрали бр. Святослава Марича (ІІІ курс), заступником – бр. Олега Миська (V курс), секретарем – бр. Петра Маслія (IV курс), скарбником – бр. Володимира Козара (V курс), відповідальним за місійну діяльність – бр. Дмитра Пятоху (ІІІ курс), паламарем – бр. Віктора Волошина (ІІ курс), відповідальними за масмедіа – брр. Михайла Білинського (ІІІ курс) та Степана Германовича (ІІ курс). На завершення зустрічі вл. Григорій подякував попередній управі за плідну працю у молитовному та харитативному напрямках, та побажав її новому складові продовжувати у тому ж дусі, а то й досягати ще більших вершин. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|