Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Пасхальні місії на Херсонщині |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 26 April 2010 16:46 | |||
![]() Перебуваючи там, вони допомагали отцю по господарству, садили картоплю, буряк, накривали теплиці, прибирали каплицю, допомагали у приготуванні та транспортуванні купола, який посвячував владика Василь Івасюк у Світлий понеділок. Також браття допомагали о. Миколі в супроводі богослужінь у Страсний та Світлий тиждень. Враження семінаристів, на загал, позитивні. Там вони побачили що на місійних теренах півдня України можна і потрібно служити, але для цього необхідна пастирська підготовка. На Великдень на богослужіннях було присутньо більше 150 осіб. Хоча, розказував о.Микола, така чисельність спостерігається лише на Великдень, а в інші дні храм відвідує менше людей. Радує той факт, що на винесенні Плащаниці та при її хованні було багато дітей. Також багато дітей були присутніми на зустрічі владики Івасюка, якого вони зустріли піснями та привітальними словами.
|