Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Хор "Оранта" взяв участь у XIII Міжнародному фестивалі духовної музики у Ґіжицьку (Польща) [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 11 October 2013 21:02 | |||
До Ґіжицька хор "Оранта" прибув 4 жовтня разом із хором "Боян Дрогобицький" з Дрогобича. До вечора семінаристи мали змогу прогулятися мальовничим містом, відвідати ґіжицький порт та поселитись у місцевому готелі "Wodnik". Як дорога так і прибуття до місця призначення супроводжувалось молитвою, очолюваною о. Василем Чавою, префектом Дрогобицької духовної семінарії. 5 жовтня о 17:00 семінаристи взяли участь у Божественній Літургії в місцевому греко-католицькому храмі, яку очолив настоятель парафії Пресвятої Трійці у Ґіжицьку. Йому співслужили о. Василь Чава та о. Андрій Бунь, співали кілька хористів "Оранти". Перший день фестивалю - 5 жовтня - також розпочався із молитви. Божественну Літургію у храмі Пресвятої Трійці відслужив префект ДДС о. Василь у співслужінні о. Андрія Буня - регента хору. Пообідавши, учасники фестивалю вирушили до м. Виґожева, де у місцевому храмі УГКЦ були виконані перші духовні твори. У виконанні "Оранти" прозвучали "Тіло Христово" (соло о. Андрій Бунь), "Благослови, душе моя Господа", а також "Хваліте ім'я Господнє" та "Богородице Діво" із солісткою п. Іриною Кліш. Завершився цей день виступами хорів у греко-католицькому храмі Пресвятої Трійці м. Ґіжицька. 6 жовтня у храмі Пресвятої Трійці була відслужена Божественна Літургія, яку очолив єроманах ЧСВВ у співслужінні отців із ДДС: о. Василія та о. Андрія. На цій Літургії були присутні архиєпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар Священного Синоду УПЦ КП Євстратій, архиєпископ Рівненський і Острозький УПЦ КП Іларіон та отці із м. Дубна УПЦ КП, хор яких також брав участь у фестивалі. Після Літургії всі присутні ієреї та миряни соборно заспівали гимн "Боже великий, єдиний". О 16:00 цього дня у костелі св. Казимира Римо-Католицької Церкви у м. Ґіжицьку розпочався гала-концерт, участь у якому взяли всі хори, які прибули на фестиваль. У виконанні "Оранти" прозвучали твори "Тіло Христово", "Благослови, душе моя Господа" і "Хваліте ім'я Господнє" із солітскою п. Іриною Кліш. По завершенні фінального концерту учасникам було вручено грамоти та пам'ятні подарунки. Опісля ж усі хори були запрошені на святковий бенкет.  Див. фоторепортаж:
|