Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійний хор «Оранта» взяв участь у фестивалі «Ad fontes» [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 18 November 2019 20:56 | |||
По завершенні богослужіння відбувся сам фестиваль, у якому брали участь хорові колективи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, Тернопільської вищої духової семінарії ім. Йосипа Сліпого, Ужгородської духовної семінарія ім. Теодора Ромжі, Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщенномученика Йосафата, Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського, Львівської православної богословської академії, Рівненської духовної семінарії Православної Церкви України, Львівської духовної семінарії Святого Духа та Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Якима та Віталія. Саме цю семінарію представив хор «Оранта», керівником якого є о. Андрій Бунь. У виконанні колективу прозвучали два твори: "Достойно є" (муз. М. Дрозда) та "Тебе Бога хвалим" (муз.Д. Бортнянського). По завершенні виступів ректор Львівської семінарії о. Ігор Бойко подякував усім хорам за чудове виконання літургійних творів. Відтак кожен колектив отримав письмову подяку, після чого о. Ігор Бойко запевнив у тому, що такий фестиваль стане щорічною традицією. Першим, кому передали естафету, стала Тернопільська вища духовна семінарії, де й відбудеться наступний фестиваль семінарійних хорів. Згодом учасники дійства вийшли на подвір’я семінарії, де було зроблено пам’ятне фото. Завершення чудового заходу відбулось у семінарійній трапезній, у якій було організовано фуршет. Під час трапези студенти мали можливість поспілкуватись та поділитись своїми враженнями в дружній та невимушеній атмосфері. Після частування семінарійні хори співали українських народних пісень. Див.фоторепортаж:
|