Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарію відвідали члени спільнот для праці з людьми з особливими потребами |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 24 October 2012 14:33 | |||
Спільнота "Емаус" має спільні корені із спільнотами "Лярш-Ковчег" та "Віра і світло", які черпають натхнення з життя та діяльності таких осіб як Жан Ваньє. Тому місія й ініціативи центру "Емаус" закликають суспільство до відкритості і прийняття тих, хто є на маргінесі громади через власну розумову і фізичну неповносправність. Щоб поглибити розуміння місця неповносправних людей у світі і Церкві "емаусівці" запровнували до уваги короткометражний фільм "Бачити людину", у якому йшлося про життя людей з особливими потребами. Зустріч відбувалась у актовому залі ДДС. У зустрічі взяли також участь і члени спільноти "Віра і світло" м. Дрогобича. Після зустрічі братія отримала у подарунок від спільноти пам'ятні буклети.
|