Translate into...
Newsletter
- 22/11 Семінаристи ДДС взяли участь у віче з нагоди дня Гідності України
- 21/11 Богослужіння напередодні празника Введення в храм Пресвятої Богородиці
- 18/11 Хор ДДС «Оранта» взяв участь у фестивалі «Ad fontes» [ВІДЕО]
- 14/11 Семінарію із концертом відвідали студенти Дрогобицького музичного коледжу
- 06/11 Студенти ДДС ознайомились з різними аспектами парафіяльного служіння
Most Read
До семінарії завітав "хазяїн сопілки" [ФОТО] |
Wednesday, 17 October 2012 17:35 | |||
17 жовтня 2012 р.Б. в актовому залі Дрогобицької Семінарії відбулася зустріч з паном Михайлом Тимофіївом. Цей фольклорист, етноорганолог, композитор і виконавець гри на українських народних музичних інструментах відвідав семінарію стараннями п. Надії Бунь, викладача церковного співу, яка колись була його ученицею. Пан Михайло, якого за його хист ще називають "хазяїном сопілки", розповів семінаристам про прадавні джерела української музичної культури, продемонструвавши
це на прикладах. Дуже цікавою була мистецька сторона зустрічі, бо гість семінарії не тільки розповів про окремі українські народні духові інструменти і показав присутнім їх зразки, в тому числі й власного виробництва, але й зіграв на них традиційні українські мелодії.
Звертаючись до семінаристів, п. Михайло сказав, що, незважаючи на те, що за свою творчу і викладацьку діяльність йому доводилось бувати в різних аудиторіях, він вперше виступає перед майбутніми священиками. Він побажав семінаристам бути добрими та активними душпастирями, оскільки сьогодні український народ, а особливо молодь, дуже потребує духовного провідництва.
Завершилась тепла зустріч бурхливими оплесками та многоліттям п. Михайлу Тимофіїву і спільною фотографією.
Див. фоторепортаж:
Біографічна довідка
Михайло ТИМОФІЇВ народився 24 жовтня 1944 р. в с.Мишині на Коломийщині. Музичною творчістю займається ще з дитячого віку, коли він зацікавився традиційними народними духовими інструментами (фрілка, сопілка, дримба, тилинка). Музичну освіту здобував у Коломиї. В 60-70 рр. ХХ ст. працює в навчальних закладах м.Дрогобича як керівник оркестру українських народних інструментів та викладач. У Дрогобицькому Будинку працівників освіти у 1970 р. організовує перший оркестр українських народних інструментів "Заграва". Згодом працює на Гуцульщині. Крім творчої та викладацької діяльності, значне місце займає науково-дослідна робота в галузі народної творчості.
|