Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи відвідали виставку іконописних робіт [ФОТО] |
Friday, 08 February 2013 21:36 | |||
8 лютого 2013 р. Б. о 16:00 у м. Дрогобичі, на вул. Гончарській, 11 відкрилася виставка іконописних робіт на факультеті Церковного мистецтва Інституту Пресвятої Трійці (далі ІПТ). Іконописець о. Михайло Олійник на відкриття виставки запросив і семінаристів ІІІ курсу, щоб ті, вивчаючи предмет Богослов'я Ікони, ближче ознайомились з іконою та її написанням. На виставці до уваги присутніх були представлені перші здобутки студентів факультету Церковного мистецтва ІПТ та літньої іконописної школи, яка щорічно проходить у Лаврівському монастирі, ЧСВВ. Присутні могли ознайомитись із іконами, написаними студентами підготовчого та перших курсів, а також семінариста Івана Гарасимлюка, який навчається на І курсі факультету Церковного мистецтва ІПТ. Браття були приємно вражені, побачивши, що наша Церква має великий потенціал у розвитку української ікони та її написання. Ікони були справді дуже добре написані, не зважаючи на те, що деякі з них писалися особами, які вперше для їх написання брали до рук пензлика, не маючи жодної художньої чи мистецької освіти. Бажаємо наших юним іконописцям творчої наснаги і благодаті Святого Духа для цієї святої справи.
Див. фоторепортаж:
|