Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Похорон владики Юліана: 2-ий день [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 02 March 2013 22:50 | |||
2-ий день похоронних богослужінь розпочався зранку Божественними Літургіями та продовжився читанням святої Євангелії. Храм у ці прощальні дні цілодобово відчинений, тому всі вірні мали і надалі мають змогу зайти, помолитись і попрощатись із своїм архиєреєм. Сьогодні о 18:00 розпочався чин Архиєреського відспівання, який очолив Преосвященний владика Ярослав (Приріз). У цьому архиєрейському парастасі взяли участь 121 священик, серед яких були присутні монахи-студити з рідного монастиря покійного владики: ігумен Теодор, ієромонах Макарій, намісник Свято-Успенської Унівської Лаври та братія, а також представники влади та велико число вірних СДЄ. Коли храм вщент заповнився молільниками, владика Ярослав розпочав Архиєрейський парастас, який співом супроводжували наші семінаристи. У сьогоднішній день було відслужено лише половину цього похоронного чину, друга половина буде відслужена вже завтра о тій самій годині. На завершення владика Ярослав виголосив своє пастирське слово, у якому наголосив на батьківській любові, ревності та святості покійного владики Юліана. Опісля під свівання хором молитви "Со святими упокой" всі присутні священики приступили до домовини, щоб попрощатись із своїм батьком і подякувати йому за його любов і дбайливість. А відтак продовжилось читання святої Євангелії, яке триває і досі.
Див. фоторепортаж:
|