Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Екзарх із Волині відвідав Дрогобицьку семінарію |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 21 April 2013 15:58 | |||
Прибув владики Йосафат до семінарії, коли семінаристи ще молились Божественну Літургію, тому, зайшовши у каплицю, приєднався до моління. Опісля ж дорогий гість поснідав спільно із братією. А по тому вся семінарія зібралась у актовому залі ДДС, щоб там вести бесіду із владикою Йосафатом. Владика ділився своїм досвідом пастирського служіння на Волині, підкресливши кілька основних моментів, серед яких і цей: "Найбільше, що мене вразило, коли я приїхав на Волинь, це теплі родинні міжконфесійні відносини. Луцький екзархат унікальний тим, що на його території діє єдмна в Україні регіональна Рада Церков, а саме Волинська". Вкінці зустрічі своїми враденнями про екзархат поділились брати, які брали участь у підготовці і супроводженні співом різдвяних і пасхальних богослужінь свят у Луцькому екзархаті. Насамкінець високий гість запросив відвідати екзархат та більшою чи меншою мірою спричинитись до його розвитку.
|