Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Проща до Грушівської ікони Богоматері [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 19 May 2013 19:41 | |||
Проща розпочалася у суботу, 18 травня, Великою Вечірнею, у якій також взяли участь кілька семінаристів. Опісля розпочалися цілонічні чування, які тривали аж до 11:00 недільного ранку, адже саме у цей час розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія, очолювана владикою Степаном. Коли ж вірні у Грушеві чували на молитві, паломники СДЄ УГКЦ о 6:00 недільного ранку вирушали пішки від катедрального храму Пресвятої Трійці до відпустового місця. Із молитвою на устах, наспівуючи молитовні тексти, духовенство, вірні і семінаристи вирушили у дорогу. Перед ними простяглась путь довжиною 18 км. Так ішли до Грушева близько 300 прочан, приносячи Господеві через заступництво Його Матері Пречистої Богородиці свої подяки, прохання, прославу і перепрошення. Як вже згадувалось, об 11:00 розпочалась Божественна Літургія. У молитві взяло участь численне духовенство. У проповіді владика Степан згадав, як він, маючи 2 роки священства, приїздив у Грушів, щоб помолитись на місці, де об'явилась Божа Слава у чудотворному образі Грушівської Богоматері, а також підкреслив цінність віри у житті кожного християнина та навів кілька прикладів, як діти свідчили про свою віру на східних теренах нашої Батьківщини. Вкінці Літургії протосинкел СДЄ УГКЦ о. Григорій Комар, подякував Преосвященному владиці за його візит у нашу єпархію та за очолювання Архиєрейського моління.
Див. фоторепортаж:
|