Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Майстер-клас з писанкарства [ФОТО] |
Friday, 15 May 2015 14:24 | |||
14 травня 2015 року у семінарії відбувся майстер-клас із писанкарства. Ділилась з семінаристами своїм вмінням малювати писанки студентка Дрогобицького катехитичного інституту Пресвятої Трійці Марія Тимчишин. Семінаристи з радістю відгукнулись на запрошення, чисельно прибувши на майсетр-клас. Розпочався майстер-клас з молитви та благословення о. Степана Угрина. Відтак майстриня показала братам презентацію, в часі якої розповіла про символіку писанок, пояснивши походження символів і їх розуміння у язичництві і християнстві. Опісля п. Марія уже безпосередньо пояснила, як малювати писанки, продемонструвала різні техніки розпису. Ознайомившись з теорією, брати приступили до роботи. Під час майстер-класу учасники могли обрати для своєї писанки різні взірці, характерні для певних регіонів України. Невпевненість, хвилювання швидко зникли, майстриня охоче допомагала тим, у кого виникали труднощі. В результаті у кожного семінариста вийшла власна писанка, у багатьох - перша в житті. Брати щиро подякували п. Марії за проведений майстер-клас, а також запросили майстриню і наступного року завітати до семінарії, аби ще раз спробувати себе у цьому ремеслі. Див.фоторепортаж:
|