Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Віче пам'яті Героїв Небесної Сотні [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 20 February 2016 21:12 | |||
Розпочалось віче панахидою за загиблими, яку очолив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні священиків Дрогобиччини. "Ми сьогодні молимось не лише за них, але і до них," - сказав у своєму слові владика Ярослав, зазначивши, що Небесна Сотня, як легіон ангелів сьогодні предстоїть перед Богом за свій народ. Архиєрей також застеріг перед загрозою байдужості: забувши цю жертву ми ризикуємо стати невільниками, натомість пам'ять дарує силу до боротьби. Відтак виступали представники міської влади, інтелігенція, мистецькі колективи, учасники подій на Майдані. Завершилось віче покладанням свічок до знаку героям Небесної Сотні, що на фасаді Катедрального храму Пресвятої Трійці. Див.фоторепортаж:
|