Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи взяли участь у Хресній дорозі [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 12 March 2018 18:08 | |||
Під час ходи можна було почути багато розважань над стражданнями Ісуса Христа та їхнім великим значенням для нашого спасіння. Особливістю цьогорічної Хресної дороги були проповіді священиків на тему ювілейного року, який був проголошений правлячим Архієреєм з нагоди 25-и річчя з дня заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії. З цих проповідей можна було почерпнути багато інформації про заснування, розвиток і нелегкі часи нашої єпархії, першим єпархом якої був владика Юліан (Вороновський). Цей єпископ після великих випробувань зумів зробити багато для розвитку нашої єпархії, дбаючи про те, аби вона мала добрих пастирів, катехитів та завдяки цьому стала справжнім осередком духовності та віри. Наприкінці Хресної дороги владика Ярослав виголосив проповідь, у якій наголосив на тому, що ювілейний рік розпочався з роздумувань про Страсті Господні. Єпископ навів три еклезіологічні виміри Церкви у посланнях апостола Павла: Церква як Тіло Христове (членами Якого є кожен вірний), храм Божий та Невіста Христа. Єпископ закликав мирян стати живим камінням Церкви, перетворюючи свої домівки на ковчег спасіння, у яких плекатимуться покликання до священства та монашества, без яких люд Божий не зможе по–справжньому жити та дійти до Царства Божого. Хресна дорога стала чудовою нагодою для семінаристів збільшити свої знання про історію Самбірсько-Дрогобицької єпархії, порозважати над суттю Великого посту й по-новому осмислити важливість священичого покликання у Христовій Церкві. Див.фоторепортаж:
|