Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбувся концерт акордеоніста Владислава Грицуна [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 28 April 2018 16:30 | |||
Владислав навчається у п'ятому класі загальноосвітньої школи, а також в шостому класі музичної школи. Хлопець приїхав до Дрогобича, тому що 28 квітня він виступатиме на міжнародному конкурсі "Рerpetuum mobile". На свій сольний концерт в семінарії Владислав прибув зі своїм викладачем. Під час самого концерту хлопчина приємно вразив усіх слухачів своєю грою на акордеоні та приніс багато позитивних емоцій, адже дуже вміло виконував важкі музичні твори. Варто підкреслити й те, що Владислав справді реалізовує неабикий талант, даний Господом. У кінці подячне слово виголосив проректор з виховної частини о. Василь Чава, який наголосив на тому, що неймовірно майстерна гра на акордеоні є результатом великої праці. Однак, безперечно, потрібно пам'ятати про те, що це дар Божий, який Владислав покликаний примножувати, а не загордіти від cвоїх можливостей. По зкакінчені семінаристи виисловили вдячність та своє захоплення Владиславу оплесками та заспівали воскресний тропар "Христос воскрес". Див.фоторепортаж:
|