Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії відбулись вибори нового декана [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 29 September 2018 14:39 | |||
Префект семінарії брат Богдан Хом'як зачитав список зі служіннями семінаристів у різних ділянках їхнього життя. Відтак слово було надано декану 2017-2018 рр. брату Тарасу Шпаку, який подякував усім за співпрацю впродовж попереднього навчального року. О. Василь Чава висловив вдячність брату Тарасу за його служіння та взірцеву поставу, після чого семінарійна братія заспівала йому "Многоліття". Опісля були оголошені правила виборів нового декана, у яких беруть участь лише семінаристи 2-6 курсів. Згодом старости курсів підрахували голоси, за підсумками яких новим деканом став семінарист 5 курсу Андрій Петришин. Новообраному декану вручили булаву-символічний знак його влади. Брат Андрій виголосив свою промову, у якій висловив вдячність за довірену можливість послужити семінарійній спільноті та попросив про молитву. Тоді розпочалась традиційна процедура "інтронізації". Після слів подяки відбулось урочисте посадження новобраного декана на трон-пеньок. Під спів "Аксіос!" уся спільнота разом з деканом вийшли на подвір'я семінарії, де було зроблено фото на пам'ять. Див.фоторепортаж:
|