... Семінаристи відвідали День відкритих дверей у ДДПУ ім. Івана Франка [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінаристи відвідали День відкритих дверей у ДДПУ ім. Івана Франка [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 07 грудня 2018 17:38

alt6 грудня 2018 року семінарійна спільнота Дрогобицької духовної семінарії побувала у гостях в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Розпочався День відкритих дверей в актовому залі ДДПУ. Вступне слово промовила ректор університету п. проф. Надія Скотна, яка радо привітала усіх присутніх та коротко розповіла про структуру університету, переваги навчання в ньому та подальші перспективи, а також про організацію освітнього процесу підготовки спеціалістів.

Відтак до слова був запрошений ректор семінарії о. д-р Мирон Бендик, який наголосив на важливості проведення таких заходів, адже як семінаристи, так і студенти ДДПУ мають спільні інтереси - це служіння ближньому. За словами ректора такі зустрічі необхідні для обміну досвідом, які стануть творчим симбіозом інтелектуального та духовного вимірів.

Першим сюрпризом для семінаристів став виступ хорової народної капели ДДПУ «Gaudeamus», яка продемонструвала декілька своїх творів під керівництвом п. проф. Степана Дацюка, заслуженого працівника культури України та директора Інституту музичного мистецтва. Опісля семінаристи занурились в історію виникнення університету, короткий екскурс якого провів п. Микола Галів, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри нової та новітньої історії України.

Згодом братія побувала в кімнаті-музеї, присвяченій польському письменнику та художнику єврейського походження Бруно Шульцу, який жив у Дрогобичі та навчався у ще тоді Дрогобицькій державній гімназії імені Франца Йосифа I, що зараз є головним корпусом університету. Розповіла про творчість провідного діяча п. Віра Меньок, кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури та славістики.

Відтак семінаристи вирушили до навчального корпусу Філологічного факультету. Там їх радо зустріли працівники факультету на чолі з деканом п. проф. Ярославом Яремком, доктором філологічних наук, які представили присутнім свої наукові доробки. Завершальним кроком семінаристів став похід до навчального корпусу Біолого-природничого факультету, де відбулося спільне чаювання за солодким столом, в часі якого викладачі та студенти факультету ділилися своїм досвідом.

На завершення цікавого та приємного заходу від імені всієї семінарійної спільноти слова вдячності виголосив декан семінарії бр. Андрій Петришин, після чого братія заспівала "Многоліття".

Див.фоторепортаж: