Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Зустріч семінаристів із отцем Тарасом Зубком [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 07 March 2019 21:42 | |||
Отець Тарас Зубко окреслив догматичне підґрунтя місійного служіння, базоване на цитаті зі Святого Письма: "Ідіть і проповідуйте Євангеліє всьому творінню"(Мр 16, 15). Також отець поділився із братами особистим досвідом священичого служіння в Донецькому екзархаті, зокрема в Запорізькому деканаті. Місіонер розповів про стратегію на початку парфіяльного служіння, зокрема про будівництво храму та працю з молоддю. Отець Тарас вже впродовж двох років активно працює з молоддю, з якою проводить суботні зустрічі. Священик проводить для них катехизацію, оргнізовує культурно-просвітницькі та рекреаційні поїздки. Отець Тарас наголосив на тому, що в семанарійні роки мотиваторами для нього були єпископи та священики, які розповідали про місійне служіння. Священик ствердив, що радий служити греко-католикам на місійних теренах. Наприкінці вечірньої зустрічі семінаристи мали можливість поставити запитання гостеві. На завершення проректор з вихоної частини о. Василь Чава висловив вдячність отцю Тарасу Зубку за приємну зустріч у стінах семінарії та ділення досвідом місійного служіння сучасного апостола. Брати традиційно заспівали гостеві "Многоліття". Див.фоторепортаж:
|