Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Літургійна молитва семінаристів з Львівським Митрополитом [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 17 April 2019 20:25 | |||
Хор "Оранта" (диригент - о. Андрій Бунь) та секстет "Тавор" Дрогобицької духовної семінарії супроводжували співом богослужіння. Наприкінці Літургії Митрополит виголосив проповідь, у якій закликав наслідувати старозавітнього праведника Йосифа (Див. Бут 37-50), який був терпеливим та цілковито довіряв Богу, тому Господь супроводжував його впродовж його нелегкої життєвої дороги. Приїзд Кир Ігоря пов'язаний із відзначенням 25-ої річниці інтронізації першого єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії владики Юліана (Вороновського), тому по завершенні Літургії було відслужено панахиду за упокій його душі. Крім цього, саме з цієї нагоди, по завершенні богослужінь, у Центрі душпастирства молоді СДЄ відбулось представлення книги спогадів про першого очільника Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Див.фоторепортаж:
|