Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великопосні реколекції в семінарії [ФОТО] |
Tuesday, 23 April 2019 19:24 | |||
З 21 по 23 квітня 2019 року в Дрогобицькій духовній семінарії відбулись Великопосні реколекції, які провів ієрм. о. Анастасій Кабаль (ЧСВВ). Протягом трьох днів духовної віднови брати мали можливість почути реколекційні науки, із яких чимало почерпнули для свого духовного розвитку. На першій реколекційній науці реколектант загально окреслив значення самих реколекції та їхню мету – почути кожному зокрема голос Бога, який промовляє через Святе Письмо чи людей. Також о. Анастасій коротко розглянув повчальні фрагменти Євангельської розповіді про оздоровлення сліпця (пор. Мр 10, 46-51; Йо 9, 6-38). Друга наука була присвячена роздумам про цінність мовчання для проповідників Слова Божого. Третя реколекційна наука – це рефлексія про труднощі зустрічі з Христом, а у четвертій науці лектор доносив важливість читання Святого Письма, написаного про нас і до нас. Тому під час читання Слова Божого важливо запитувати: «Що Бог хоче промовити саме до мене?». Під час наступної науки семінаристи мали можливість відкрити для себе глибший зміст Божественної Літургії через уривок із Одкровення Йоана Богослова. Відтак ще одні роздуми реколектанта стосувались Пресвятої Євхаристії, яка є вершиною літургійного життя кожного християнина. Також о. Анастасій зосередив увагу студентів на молитві, яка є центром християнського життя. Про правдивий образ Бога студенти почули в завершальній реколекційній науці. По закінченні реколекцій ректор семінарії о. Мирон Бендик висловив щиру вдячність о. Анастасію за вагомий внесок у формаційний процес семінаристів. Див.фоторепортаж:
|