Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
«У здоровому тілі здоровий дух» [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 17 October 2020 22:03 | |||
Вечір розпочався з молитви. Опісля врочисто прозвучав Державний Гімн України, після якого до слова були запрошенні всечесні судді.ÂÂ Далі ведучі ознайомили присутніх з структурою свята. Перша частина містила в собі фізичні вправи, під час яких ми зрозуміли, які браття зможуть служити в армії. Наступна частина перевіряла, як майбутні світичі народу знають історію козацтва. Третя, завершальна частина, яка складалася з конкурсів, показала, що попри карантин, студенти вміють розважатися. Усі учасники показали хороший результат: злагоджену роботу, підтримку, солідарність та братню любов. Цього року п’яту сходинку посіла команда І курсу, а четверте місце вибороли брати V курс. Третє місце здобули семінаристи IV курсу, а другу сходинку посіли студенти ІІІ курсу, а переможцями черговий раз стали брати VI курсу. Всі команди були нагороджені пам’ятними грамотами та солодкими подарунками. У своєму завершальному слові о. Василь Чава подякував любій братії за цей вечір, який приніс кожному приємні емоції. Словами подяки отець нагородив братів ІІ курсу за організацію цього дійства та отців-суддів за пожертву часом та справедливість. Духовний отець підкреслив важливість постаті святої Богородиці. Після такого гарячого слова вся семінарійна спільнота молилась перед іконою Божої Матері з молитвою «Під Твою милість».
|