Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вийшов відеокліп на вокальну композицію квартету студентів Дрогобицької духовної семінарії [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 27 October 2020 20:16 | |||
Автор українського тексту і музична обробка – бр.Василь Коваль, семінарист 4-го курсу ДДС. Виконують - Дмитро Білий, Максим Качала, Василь Коваль, Петро Мичко. Особлива подяка - о. Андрію Буню, Назару Жеплінському, Мирославу Ющишину. Відеокліп на вокальну композицію «Не боюся я» та інші медіапроекти ДДС можна переглянути на медіаресурсах Дрогобицької духовної семінарії.
~ Запрошуємо підписатись на наш канал https://www.YOUTUBE.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA Також підписуйтесь і слідкуйте за цікавинками тут: ~ Facebook: https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/ ~ Instagram: https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
|