Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Розпочався 2022-2023 навчальний рік [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 29 August 2022 13:37 | |||
29 серпня 2022 року Божого у Дрогобицькій духовній семінарії розпочався новий навчальний рік. З цієї нагоди преосвященний владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, очолив Архиєрейську Божественну Літургію у семінарійному храмі. Участь в урочистостях взяло духовенство семінарії, викладачі, префекти, працівники та родичі братів-семінаристів. За основу для своєї проповіді вл. Ярослав узяв рядове Євангеліє від Марка про вихід на місійну проповідь, Хрещення у Йордані та піст на пустині, провівши паралелі з навчально-виховним процесом у семінарії. Наприкінці Божественної Літургії архиєрей освятив для студентів ІІ-го курсу підрясники. Єпископ подякував настоятелям і викладачам семінарії, побажавши, щоб ті виховували "предтеч", а не "гнучкі тростини". В особливий спосіб Кир Ярослав привітав студентів І-го курсу, а також рідних і близьких семінаристів. Святкування завршилося пам'ятною світлиною та спільною святковою трапезою. Проповідь владики Ярослава (Приріза):
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|