Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійне гроно урочисто відсвяткувало 70-ліття свого отця-ректора Мирона Бендика |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 25 February 2024 21:30 | |||
Літургійний спів вів семінарійний хор "Оранта" (кер. – о. Андрій Бунь). Під час своєї проповіді вл. Ярослав, зокрема, сказав: "Через всі ті труди та зусилля, через той погляд у майбутнє свого народу і своєї Церкви ми сьогодні цією подячною Літургією хочемо благодарити Бога за дар життя о. Мирона". По завершенню богослужіння отцю-ректору були вручені грамоти від блаженнішого Святослава (Шевчука), патріарха УГКЦ, та вл. Ярослава (Приріза), а також пролунали привітання від парафіян громади, парохом якої є отець-ювіляр. До вітальних слів під час святкової трапези долучилося також чимало людей, життєві шляхи яких перетнулися із життям отця Мирона: Апостольський Екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії вл. Богдан (Дзюрах) та архиєпископ-емерит Ігор (Ісіченко) через висилання вітальних грамот; очільники адміністрацій місцевої громади пан Тарас Кучма та пан Степан Кулиняк; отці-ректори інших семінарій УГКЦ; ректор єпархіального Катехитичного інституту о. Микола Витівський; парох катедрального собору Пресвятої Трійці м. Дрогобича о. Тарас Гарасимчук; о. Тарас Коберинко від імені викладацького складу ДДС; протоігумен ЧСВВ о. Йосиф Кралька; настоятель Святомихайлівського монастиря у м. Львові ієромонах Аліпій Федун; знаний громадський діяч пан Мирослав Маринович; проректор Дрогобицького державного педагогічного університету пан Володимир Галик. Надання вітальних слів провадив о. Іван Гаваньо, викладач ДДС. Святкові привітання чергувалися із музичними дарунками від семінарійного хору "Оранта", струнного колективу "ТЕТквАрТЕТ" та інструментального колективу викладачів Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|