Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійна спільнота відзначила свій храмовий празник |
Thursday, 16 May 2024 18:42 | |||
Цьогоріч внаслідок календарної реформи церковний місяцеслов УГКЦ доповнився новими святими. Серед числа новітніх свят декілька присвячені українським новомученикам, які постраждали за вірність Христу під час окупації наших земель радянським режимом. 16 травня стало днем вшанування подвигу преподобних священномучеників Северіана, Якима і Віталія, ієромонахів дрогобицьких. Тому у 2024 р.Б. семінарійна спільнота ДДС вперше відсвяткувала літургійний спомин своїх небесних покровителів. У переддень свята семінаристи спільно із семінарійним та катедральним духовенством помолилися Велику Вечірню з Литією у катедральному храмі. Знаковою характеристикою цього моління була присутність багатьох священнослужителів, які є вихідцями із парафії Пресвятої Трійці та випускниками семінарії. Відтак після вечері семінаристи спільно з жителями міста мали унікальну можливість переглянути документальний фільм «Тюрма на Стрийській».
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|