Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицька духовна семінарія розпочала 2010-2011 навчальний рік [ВІДЕО] [оновлено] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 01 September 2010 19:50 | |||
Після завершення Божественної Літургії владика благословив підрясники для студентів II курсу і окропив їх святою водою. Опісля, з подячним словом виступив ректор Дрогобицькій Духовній семінарії отець Мирон Бендик, ще подякувавши владиці за його присутність і батьківське слово, промовлене до семінаристів. Отець ректор висловив глибоку надію, на те, що молитви та праця владики для нашої семінарії, принесуть гідний плід, у серцях семінаристів, для добра церкви та на славу українського народу. Святкове дійство для студентів I курсу та їх батьків продовжилося в актовому залі, де проректор о. Григорій Комар ознайомив їх з деякими практичними моментами, пов’язаними із життям та діяльністю семінарії. Студенти II-VI курсів разом з владикою, ректоратом та присутніми викладачами мали святковий обід у семінарійній трапезній. Див фоторепортаж про подію. Див. відеорепортаж: Посвячення підрясників
|