Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
"Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і святеє воскресіння Твоє славимо" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 19 March 2012 10:00 | |||
Розпочалась Хресна Дорога біля катедрального храму Пресвятої Трійці і продовжилась по вулицях Стрийській, Винниченка, Грушевського, Пилипа Орлика. Участь у Хресному ході цього року взяв і правлячий архиєрей Самбірського-Дрогобицької єпархії преосвященніший владика Ярослав (Приріз). Так, як 2012 рік в Українській Греко-Католицькій Церкві проголошений роком мирян, то розважання і молитву на Хресній Дорозі читали не священнослужителі, як звичайно, а миряни, щоб наголосити на їх важливості і підкреслити, що Церкву Христову складають не лише духовенство, але і миряни. Між стаціями отці-проповідники виголошували проповіді, в яких роздумували над заповітом Патріярха Йосифа. На завершення Хресного ходу владика Ярослав (Приріз) подякував за організацію цієї молитви отцю-декану Івану Паньківу та усім, хто до неї був причетний, духовенству, семінаристам та усім мирянам, які так чисельно прилучилися до моління. Див. фоторепортаж:
|