... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ - Духовність - Празнични картины греко-католицкои Церкви
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< червня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Проект "Оцифрована традиція"

Празнични картины греко-католицкои Церкви
діло нашого спасенія представлене в праздниках церковного року з додатком житєписей знаменитихъ творцівъ нашого греко-кафол. Богослуженя
PDF Друкувати
Без обкладинки Празнични картины греко-католицкои Церкви
Сторінки: 699
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1908
Візитів: 73997
Голоси користувачів:  / 1
PoorСупер 
Опис

Книга вийшла в Ренському видавничому іституті для релігійної літератури. Це - пояснення свят церковного року для сімейного домашнього читання. Потребу такого видання автор пояснює таким чином: «В правдивій християнській родині не задовольняються лише участю в приписаних церковних богослужіннях: християнський батько збирає, особливо у недільні і святкові дні, біля себе родину, аби принаймні хвилину посвятити читанню вголос доброї, побожної книжки. Цей похвальний звичай передали нам наші предки, і тому ми повинні його старанно зберігати. На родинах, які притримуються цього звичаю, спочиває Боже благословення; можна це пізнати зі взаємної любові і сповненої християнського духа поведінки окремих членів родини. Звідки ж велике зіпсуття в наші часи, як не від того, що неділі і свята використовуються лише для розривки і забав? При цьому забувається про Бога і Його святі заповіді, прокидаються приспані пристрасті, а злі товариства нищать карність і псують добрі звичаї. Звісно, що не один вже таким способом зійшов на злу дорогу життя!

Проти цього нема сильнішого і успішнішого засобу, ніж плекання домашньої побожності через читання релігійних книжок в недільні і святкові дні. Роздуми над духовними речами відволікає нашого духа від земного і спрямовує на небесне, засіває добре зерно в дитячих серцях, подає юнакові і юначці силу супроти спокус, чоловікові – бажання виконувати щоденні обов’язки, жінці – підпору і допомогу у вихованні дітей та веденні домашнього господарства; всі навчаються чогось доброго і Боже благословення не може оминути такої родини».

Дата: Середа, 25 жовтня 2017 19:18

Додати коментар


Захисний код
Оновити