|
|
|
Великодні місії в м. Харцизьк |
|
|
|
У 2010 р. семінаристи третього курсу Тарас Буричко та Іван Вінічук побували на пасхальних місіях в м. Харцизьк на Донеччині. За тиждень вони дізналися і побачили багато цікавого, також влилися в життя парафії і священичої cім'ї.
|
|
"Достойно вшануймо трьох великих проповідників Тройці..." |
|
|
|
|
11 лютого 2022 року Божого духовна спільнота молилася Велику Вечірню з Литією з нагоди празника трьох святителів, великих архиєреїв, Василія Великого, Григорія Богослова та Йоана Золотоустого. Богослужіння очолив о. Роман Андрійовський, проректор з навчальної частини, а йому співлужили префекти семінарії о. Богдан Хом’як та о. Роман Копач. Одразу ж, по завершенню Вечірні о. Роман Копач очолив Велику празничну Утреню, на якій під час канону було святкове мирування.
|
|
|
«Нині Симеон бере на руки Господа слави…» |
|
|
|
|
14 лютого 2022 року Божого у переддень празника Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа студентство Дрогобицької духовної семінарії у кафедральному соборі Пресвятої Трійці м. Дрогобича разом із семінарійним та парафіяльним духовенством молилися Архиєрейську Велику Вечірню з Литією. Богослужіння очолив єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії Преосвященний владика Ярослав Приріз. До молитви братія прилучилася своїм милозвучним співом, а також деякі з братів прислуговували біля архиєрея. По завершенню богослужіння Кир Ярослав під спів кондака вніс ікону празника Стрітення ГНІХ.
|
|
Великодні місії в м. Ірпінь |
|
|
|
Під час пасхальних свят, з 31.03. по 06.04.2010 р., студенти Дрогобицької Духовної Семінарії Іван Ковальчук та Ярослав Цікало перебували на місіях в м. Ірпінь на парохії церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де адміністратором є о. М. Латиник, а сотрудником о. В. Воєца.
|
|
|
|
|
<< Start < Prev 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Next > End >>
|
|
Page 182 of 318 |