ВСТУПНА КАМПАНІЯ
Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
- Інформація для вступників
- необхідні документи та вимоги - Пам'ятка вступникові
- Прийом документів
- З 2 червня по 4 липня 2025 з 11.00 по 15.00 год. (вул. Д. Галицького, 2 у м. Дрогобичі) - Вступні випробування
- 7-8 липня 2025 - Додаткова інформація - admin@dds.edu.ua,
0677751520
Translate into...
Newsletter
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 21/06 Шістнадцять семінаристів отримали дипломи і нижчі свячення [оновлено, додано ВІДЕО]
Most Read
- ЕФФАТА ДДС: "Взаємодія віри і науки на прикладі святої Гільдеґарди з Бінгена" (випуск №36) [ВІДЕО]
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
Як виховати добру дитину? |
![]() |
![]() |
![]() |
Мар’яна БІСИК
Погляд на виховання дитини змінювався впродовж історії людства. Комуністичне минуле залишило глибокий слід на ставленні до процесу виховання не лише на педагогічному ґрунті, адже радянська доктрина суттєво підтримувалась тогочасною психологією. Так, належне виховання бачилось як відповідність певній нормі та досягнення «ідеалу» радянської людини. Значення ж стосунків у сім’ї посідало далеко не чільне місце. Врешті, діяло безліч структур, покликаних замітити та витіснити батьків із процесу виховання. Як наслідок, ті, хто вихований такими структурами, не вміють та не розуміють важливості стосунку поміж батьками та дитиною із перших хвилин її життя. Саме батьківство зводиться до турботи про фізіологічні та матеріальні потреби дитини. За мету ж виховання такі батьки ставлять собі не допомогу у формуванні зрілої та відповідальної особистості, а радше бачать дитину як більш матеріально-забезпечену версію самих себе. Такий шлях у вихованні веде лиш в одному напрямку – в нікуди. Мар’яна БІСИК. Як виховати добру дитину?//СЛОВО № 4 (64) 2015-2016. с.12-13
|