Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяне дійство від "Оріани" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 01 February 2014 09:54 | |||
Юні актори дозволили семінаристам ще раз відчути і пережити містерію Різдва. Брати із захопленням спостерігали, як розгортаються події на сцені: ангели сповіщають радісну звістку пастушкам, царі з дарами мандрують за зіркою, Ірод лютує, а в цей самий час Марія з Йосифом колишуть Дитятко-Ісуса. Не обійшлось і без веселих персонажів жида і жидівки. У фіналі добро таки перемагає: смерть з косою забирає Ірода в пекло, ангели колядкою прославляють новонародженого Бога. Після закінчення виступу декан семінарії подякував дітям та їх наставникам за цікаве дійство. Семінарійна спільнота виразила вдячність гучними оплесками і многоліттям. Cемінаристи Дрогобицької духовної семінарії активно відвідують дитячий будинок "Оріана". Серед них: Кобільник Андрій, Лінинський Андрій, Гром Петро, Гайдук Ігор, Фірич Володимир, Лесів Назар, Германович Микола М., Клименко Микола, Стефанишин Владислав, Максимець Андрій і Драпак Юрій. Щотижня браття дають дітям цікаві духовні науки, грають в ігри і т. п. Активну участь у створенні вертепу взяв брат Андрій Лінинський, написавши до нього сценарій.
Див. фоторепортаж:
|