Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Товариський матч з братами василіянами [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 30 September 2015 19:49 | |||
Гра була доволі напруженою, кожна команда намагалась вирвати перемогу. Як біля одних, так і біля других воріт виникали гольові моменти, але їх реалізація краще вдалась дрогобицькій команді - всередині 1-го тайму результативним ударом відзначився бр. Михайло Бринько. Цей гол став єдиним у грі і приніс команді Дрогобицької духовної семінарії перемогу. Попри суперництво, на полі панувала братська атмосфера, брати з повагою ставились один до одного. Після завершення матчу в каплиці інституту філософсько-богословських студій дрогобицькі семінаристи спільно з братами василіяними помолились вечірню. Відтак, смачно повечерявши, повернулись додому. Див.фоторепортаж:
|