Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійна поїздка на могилу владики Юліана (Вороновського) [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 05 March 2017 11:19 | |||
Першою справою семінаристів була подорож на Чернечу гору, де поховані владика Юліан та його брат, ієромонах Василь. Там братія молилась парастас, який очолив о. Аліпій у співслужінні проректора з виховної частини о. Василя Чави та префекта о. Василя Вербіцького. У своїй проповіді отець Аліпій розповідав про життєвий досвід Преосвященного, наводячи різні приклади з його життя. А також побажав братам наслідувати життя владики, зростаючи у радості, смиренні та Божій благодаті. Опісля братія попрямувала до монастиря молитись 3 та 6 часи, а відтак підкріпивши свої сили у трапезній, вирушила на історичний екскурс монастиря, який проводив о. Аліпій. Брати почерпнули багато цікавої інформації про життя монахів та розвиток монастиря впродовж довгих століть, а також побачили старовинні ікони, експонати та чудотворне джерело. Далі семінаристи самостійно пересувались по території монастиря, маючи в своєму активі трішки вільного часу. На завершення, від імені усієї семінарійної спільноти о. Василь Чава висловив щиру подяку о. Аліпію за теплий прийом та інтелектуальну поживу, а відтак братія повна вражень та позитивних емоцій вирушила додому. Див.фоторепортаж:
|