Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії стартував новий навчальний рік [ФОТО] |
Tuesday, 29 August 2017 17:03 | |||
29 серпня 2017 року в Дрогобицькій духовній семінарії була відслужена Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди відкриття нового навчального року. Очолив богослужіння владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні настоятелів та викладачів семінарії. Супроводжував богослужіння співом семінарійний хор "Оранта" під керівництвом викладача церковного співу о. Андрія Буня. У своїй проповіді владика наголосив на важливості священичого покликання, яке потрібно вдосконалювати впродовж семінарійного життя. Саме тому час, проведений в семінарії, має бути використаний у правильному руслі. По завершенні Літургії традиційно відбулося освячення підрясників для студентів другого курсу, яке здійснив владика Григорій. Єпископ побажав семінаристам успіхів у навчальному році та духовного зростання. Насамкінець із завершальним словом виступив ректор семінарії о. Мирон Бендик, який з приємністю привітав усіх присутніх з початком навчального року та подякував владиці Григорію за уділене Архиєрейське благословення і теплі слова. Опісля на семінаристів чекав святковий обід. Див.фоторепортаж:
|