Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Зустріч семінаристів із Комісією у справах родини СДЄ УГКЦ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 04 November 2017 17:06 | |||
Розпочалась зустріч із молитви, опісля якої за чашкою кави-чаю зі смаколиками о. Василь поділився з братією специфікою як і свого служіння, так і всього Центру Душпастирства. Отець розповідав, що в межах комісії працюють декілька спільнот, які готують молоді пари до прийняття Таїнства Подружжя: це програма передподружніх наук, «Школа відповідальності любові», «Методи розпізнавання плідності», «Справжня любов чекає» та «Щасливі стосунки та їх продовження у шлюбі». Отець наголосив, що саме праця таких спільнот допомагає молодим парам віднайти гармонію у Подружжі. Що ж до розвитку сімей у Подружжі, то задля цього відбуваються подружні зустрічі, працює спільнота «Рух християнських сімей», активно діє праця з сім’ями з особливими потребами, а також сімейна порадня. Особлива опіка застосовується до дітей сиріт, проводяться зустрічі з їх вихователями та опікунами. У рамках комісії також проводяться реколекції для священичих родин, а також зустрічі дружин священиків. Розповівши про таке служіння Центру Душпастирства, о. Василь разом з братами здійснили невеличку екскурсію приміщеннями Центру, в процесі якої отець відповідав на питання братії щодо різного спектру служіння комісії. Наприкінці зустрічі о. Василь Нестер запросив і заохотив до майбутньої праці братів, задля розвитку Комісії, а разом з тим і Церкви. Братія у свою чергу висловила велике спасибі за гостинне прийняття і ділення досвідом служіння як Комісії у справах родини, так і всьому Центру Душпастирства молоді. На кінець всі приступили до спільної світлини. А відтак попрощавшись з отцем і працівниками Центру, братія повернулась до своєї Альма-матер. Див.фоторепортаж:
|