Translate into...
Newsletter
- 07/09 Вибори нового семінарійного декана
- 06/09 Шестикурсники ознайомилися з особливостями душпастирського служіння на одній з міських парафій
- 05/09 Розпочалося навчання у Малій семінарії та на Підготовчих курсах
- 01/09 Реколекції з нагоди початку навчального року
- 29/08 Вечірня з Литією з нагоди свята Усікновення
Most Read
- Богдан МАЦЬКОВИЧ, «Пастирська опіка над особами з психічними розладами» (науковий керівник – о. ліц. Іван Гаваньо, рецензент - о. ліц. Євген Карпінець)
- Михайло ЛУЦАК, «Розуміння смерті у богословській спадщині святого Івана Золотоустого» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. ліц. Володимир Івасівка)
- Юрій МАЦІБОРА, «Пошуки єдності Київської митрополії у ХVII ст.» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент - о. ліц. Володимир Тухлян)
- Мар’ян КУРИЛО, «Гріх гомосексуальності та шляхи його подолання за творчістю о. Юзефа Августина» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Віталій КУЛЬЧИЦЬКИЙ, «Вибір апостолів (Мр 3,13-19 і Лк 6,12-16). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент - о ліц. Ростислав Приріз)
- Віталій КРАВЧУК, «Богослов’я Хреста в навчанні папи Венедикта ХVІ» (науковий керівник – вл. Григорій (Комар), рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ГРИНЬКІВ, «Ідея християнсько-національного виховання у творчості Григорія Ващенка» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Олег Кекош)
У семінарії - День відкритих дверей [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 29 November 2018 16:36 | |||
Розпочалась зустріч у актовому залі семінарії з привітального слова ректора о. Мирона Бендика. Отець представив студентам та їх викладачам специфіку функціонування духовного навчального закладу, окреслив його мету та завдання, а також наголосив на місії священства у сучасному світі. Відтак слово взяла ректор ДДПУ ім. Івана Франка Надія Скотна, яка висловила вдоволення від співпраці між університетом та семінарією, відзначила багато спільних рис, що поєднують священика і вчителя та закликала до подальшого партнерства. Після цього розпочалась екскурсія семінарійним домом, яку провели його безпосередні жителі – семінаристи старших курсів. Студенти познайомились з розпорядком дня у семінарії, особливостями навчання, молитовного життя, побуту та відпочинку семінаристів. Гості мали можливість помолитись у семінарійному храмі, відвідати аудиторії, бібліотеку, спортивний зал, редколегію «Слова», а також кімнати семінаристів. Для багатьох учасників зустрічі таке близьке знайомство з семінарією стало справжнім відкриттям та дозволило зламати численні уявлення та стереотипи про семінарійне життя. І найголовніше – зблизило гостей та господарів дому та відкрило на подальшу співпрацю та спілкування. На завершення у трапезні семінарії відбулось спільне чаювання, в часі якого народжувались нові знайомства, лунали дружні бесіди, студенти ділились враженнями від побаченого та висловлювали надію на продовження спілкування, зокрема на факультетах та у гуртожитках, де семінаристи регулярно проводять катехизаційні науки. Див.фоторепортаж:
|