Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У Дрогобицькій семінарії відсвяткували День матері [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 18 May 2019 21:09 | |||
Розпочалося дійство з молитви, яку очолив проректор з виховної частини о. Василь Чава. Відтак семінаристи розпочали своє представлення. Участь у заході прийняли: Разом із тим, брати-семінаристи приготували для матерів відео-привітання та жартівливе відео про діалог між сином-семінаристом та мамою. На завершення програми брати-семінаристи спільно виконали пісню «Рідна мати моя» (муз. Платона Майбороди, сл. Андрія Малишка). Відтак до слова був запрошений бр. Тарас Фаль (4 курс), голова семінарійного Братства, який підкреслив важливість материнської місії у вихованні своїх дітей та висловив щирі слова подяки за їхню невгасиму любов до нас. Опісля брати-семінаристи висловили свої слова вдячності, подарувавши матерям квіти. Після урочистого заходу в семінарійному храмі відбувся Молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив о. Василь Чава у співслужінні префекта семінарії о. Михайла Балка. По завершенні богослужіння о. Василь звернувся до матерів зі словами подяки. «Цей день є особливим днем, адже матері є дорогі нашому серцю особи, які своєю материнською любов’ю підтримують наш життєвий шлях», - зазначив проповідник. Проректор висловив слова подяки також за те, що матері довірили своїх синів семінарії, віддавши їх на служіння Богові. Опісля гості були запрошені до солодкого столу та мали можливість оглянути навчальний та житловий корпус семінарії. Див.фоторепортаж:
|