... Студенти VI курсу Дрогобицької семінарії побували в єпархіальних структурах
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< September 2021 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Visits

 Погода в Україні
 
Студенти VI курсу Дрогобицької семінарії побували в єпархіальних структурах PDF Print E-mail
Saturday, 18 September 2021 09:12

dushpastyrsʹka praktyka 2021У вівторок 14 вересня, семінаристи відвідали Біолого-природничий факультет ДДПУ, де здійснює академічне капеланство о. Олег Кекош. Декан факультету, кандидат біологічних наук, доцент Світлана Ярославівна Волошанська розповіла історію факультету і провела екскурсію, під час якого семінаристи мали змогу ознайомитись з тим, як проходить навчальний процес. Також о. Олег розповів про особливості академічного капеланства, заохочуючи семінаристів в майбутньому приєднатися до цієї справи.

У четвер, 16 вересня, семінаристи відвідали спільноту "Наша хата" поблизу Добрівлян, яка займається допомогою бездомним. Керівник організації розповів семінаристам, як постала спільнота, та про труднощі, з якими зустрілись її засновники. Сьогодні організація, щоб змогти утримати себе, веде різні види діяльності: її мешканці займаються фермерством та тваринництвом, реставрують меблі, збирають вживаний одяг і т. д. Спільнота планує розширити свою діяльність: уже ведеться будівництво центру для бездомних-інвалідів, які не в змозі самі себе утримувати; облаштовується соціальний гуртожиток по вул. Козловського у м. Дрогобичі.

Шестокурсники також завітали до РЦ "Назарет", поспілкувавшись з пацієнтами, які там мешкають. Це заклад, у якому проходять реабілітацію люди, які мають залежність від алкоголю, наркотиків чи азартних ігор. Студенти почули свідчення про згубну дію залежностей, які руйнують людину на всіх її рівнях, і про шлях до зцілення. Семінаристи також ознайомилися з побутом реабілітантів та програмою цього реабілітаційного центру.

Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
~ INSTAGRAM:https://www.INSTAGRAM.com/ddseminaria/
~ YOUTUBE:https://www.youtube.com/channel/UCE2OWYAwq2_W0juWK-EojIA